Pierścionki zaręczynowe z różowego złota

przez | 6 czerwca 2022

Różowe złoto to stop trzech kruszców – złota, srebra i miedzi. W zależności od proporcji zmienia się także intensywność uzyskanej barwy. Dzięki temu z łatwością możemy dobrać odcień dopasowany do naszej ukochanej. Różowe złoto jest strzałem w dziesiątkę dla miłośniczek diamentów, rubinów oraz szafirów. Idealnie komponuje się ono z tymi kamieniami szlachetnymi. Szeroki wybór pierścionków zaręczynowych, posiadających te zapierające dech w piersiach połączenia oferuje sklep internetowy SAVICKI. Ich wyroby jubilerskie uszczęśliwiły już niejedną świeżo upieczoną narzeczoną.

 

Z jakiego kruszcu powinien być wykonany pierścionek zaręczynowy?

Oświadczyny nie mogą się odbyć bez pierścionka zaręczynowego. Mnogość ofert przysparza jednak nie lada kłopot w wyborze wielu panom. Najczęstszym problemem jest właśnie zdecydowanie się na konkretny rodzaj kruszca. Na rynku znajdziemy masę propozycji. Może być to chociażby złoto, białe złoto, platyna. Niezliczone możliwości mieszają w głowie zestresowanym już zakochanym, którzy chcieliby podarować swojej wybrance idealny pierścionek. Ciekawym wyborem, zyskującym w ostatnim czasie na popularności jest wspomniane już różowe złoto. 

 

Pokaż, że ją kochasz – czas zaręczyn

Zaręczyny to nie tylko jeden z najważniejszych etapów w związku, ale także wielkie marzenie większości kobiet. Już od czasów dzieciństwa płeć piękna stawia tę chwilę na piedestale i wzdycha, wyobrażając sobie klękającego przed nią ukochanego. Chociaż każda z nas ma nieco inne oczekiwania odnośnie oświadczyn, nie jest to wcale aż tak ważne jak by się wydawało. W rzeczywistości jedyna kwestia, która faktycznie ma znaczenie to poczucie bycia kochaną. Niespełniona fantazja o zaręczynach w Paryżu odejdzie w zapomnienie w momencie, kiedy wyszeptamy “tak”, rozemocjonowanemu mężczyźnie trzymającemu w dłoni pierścionek w jakichkolwiek innych okolicznościach. Przepis na idealne zaręczyny to po prostu szczera deklaracja i okazanie pełni miłości kobiecie swoich marzeń.