Trendy ślubne 2022

przez | 24 czerwca 2022

Moda nieustannie ulega zmianie. Jedne trendy pojawiają się i szturmując rynek pobijają rekordy sprzedaży, a poprzednie odchodzą w zapomnienie. Ma to miejsce zarówno w branży samochodowej, muzycznej, odzieżowej jak i ślubnej. W każdym sezonie zmienia się paleta najpopularniejszych barw, dekoracji weselnych, a nawet motywów przewodnich. Rok 2022 także przyniósł pewne zmiany. Obecnie króluje minimalizm i natura. Planując modne wesele postawcie na biel, złoto, bordo oraz butelkową zieleń, ponieważ to właśnie te kolory wspinają się na wyżyny popularności. Jeśli nie jesteście pewni co do motywu przewodniego, dajcie się ponieść marzeniom. Przyjęcia inspirowane kultowymi filmami to w tym sezonie prawdziwy hit. Jesteście fanami Harry’ego Pottera? Cudownie! Poszukajcie dekoracji, które zamienią miejsce wesela w Hogwart. Niech ta magiczna atmosfera towarzyszy wam przez cały wieczór. 

Najmodniejsze sukienki w sezonie

W tym roku Panny Młode powinny postawić na zmysłowe kreacje. Najmodniejsze fasony obfitują w koronki, gorsety, hafty. Wyeksponują one kobiecość przyszłej żony, zachowując przy tym elegancki charakter. Kroje, które będą królowały na tegorocznych weselach to syrena i księżniczka. To idealny czas dla kobiet, które nie boją się eksponować ciała. Gorsety półprzezroczyste, w kształcie serca, topy z rękawami odsłaniającymi ramiona, suknie na jedno ramię oraz te przyozdobione jedynie cienkimi ramiączkami okażą się strzałem w dziesiątkę! Panny Młode, które wolą postawić na skromniejsze kroje nie powinny się przejmować. W tegorocznych trendach znajdują się także modele z długim rękawem. 

Modne pierścionki zaręczynowe

Jeśli jeszcze nie planujesz ślubu, a twoje myśli skierowane są raczej w stronę zaręczyn, koniecznie zapoznaj się z obowiązującymi trendami. Chociaż klasyczne modele typu Solitaire nigdy nie wychodzą z mody, w tym sezonie królują bogato zdobione pierścionki zaręczynowe. Jeśli chcesz, aby wybrana przez ciebie biżuteria wpisywała się w tegoroczne trendy, postaw na bogato zdobione egzemplarze. Zarówno te w stylu Halo, jak i trzykamieniowe pierścionki okażą się strzałem w dziesiątkę. Otoczone białym złotem, rozbłysną niczym najjaśniejsze gwiazdy.